I-DEJAS MĀJA īsteno Erasmus+ īstermiņa mobilitātes projektu pasniedzējiem “Pienesums izglītotājiem – stiprinājums sabiedrībai.” Tā ietvaros pusgada laikā četri I-DEJAS MĀJAS pasniedzēji – Inese Upe, Madara Garklāva, Elizabete Liepiņa un Māris Portugālis – dosies uz Vāciju, Spāniju, Itāliju un Somiju dažādās mobilitātes aktivitātēs, apmeklējot apmācības, festivālus, ēnojot citu pasniedzēju darbu, kā arī pasniedzot sadraudzības organizācijas studentiem.

Vairāk par projektu

Biedrība I-DEJAS MĀJA sadarbībā ar Norvēģijas teātra kompāniju K:13 SCENEKUNST realizēja līdzdalības mākslas projektu jauniešiem „Mākslas aktīvisms: Līdzinieki līdzdalības mākslas izstāde & interaktīva izrāde”.

15.12.2021.-15.12.2022. projekts realizēts ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas sniegto atbalstu 107 tūkstošu eiro apmērā no EEZ grantu 2014. – 2021.gada perioda programmas „Vietējā attīstība, nabadzības mazināšana un kultūras sadarbība”, kas saņemts atklātā konkursa „Atbalsts profesionālās mākslas un kultūras produktu radīšanai bērnu un jauniešu auditorijai” ietvaros. Strādājam kopā zaļai, konkurētspējīgai un iekļaujošai Eiropai!

Vairāk par projektu

"Dejas un personības kultūras centrs „I-DEJAS MĀJA” ir profesionālu pasniedzēju apvienība, kas sniedz dažādas dejas nodarbības, meistarklases, praktiskos seminārus, organizē nometnes, kā arī tiek piesaistīti publiskos pasākumos."
Inese Upe, I-DEJAS MĀJAS dibinātāja
Inese UpeI-DEJAS MĀJAS dibinātāja

Mēs sociālajos tīklos