TaiDzi

Taidzi pamatkurss no 6. marta’20 – atvērta pieteikšanās.

Ceturtdienās, 19:30-21:00 no 06.02 | iesācējiem.
Piektdienās, 16:00 | ar priekšzināšanām
Taidzi semināri.
Senā ķīniešu kustību māksla
un dzīves filosofija
mūslaiku cilvēkam.
Kontakti, pieteikšanās
Evita Kristapsone | evita@taidzi.lv | 29212599

TAIDZI
nodarbības iesācējiem bez iepriekšējas pieredzes.
Nodarbību laikā mēs pakāpeniski apgūstam seno garo 108+ Jan stila taidzi formu tādā veidā, lai vingrinājumu veikšana notiktu dabiski, bez stresa un plūstoši, kas ir raksturīgi taidzi kustībām.
Līdz ar vingrinājumu īpašās tehnikas apgūšanu un izpratni, mēs iedziļināmies savās sajūtās un cenšamies sajust katra vingrinājuma īpašo enerģētiku un iespēju to pielietot ikdienas dzīves ritmā.
Šo vingrinājumu veikšana ir lielisks papildinājums meditāciju praksei.
Taidzi vingrinājumu apgūšanai nav nepieciešama kāda īpaša sagatavotība vai iepriekšēja pieredze.
Arī tie, kam jau ir iepriekšēja pieredze cigun un kādu citu taidzi formu apgūšanas jomā, var gūt jaunus un papildinošus aspektus savas prakses pilnveidošanā.
Nodarbības iesildīšanās laikā mēs apgūstam īpaši spēcīgus vingrinājumus no UCL* taidzi vingrinājumu kompleksa – tie palīdz gan atbrīvošanās, gan sazemēšanās, gan enerģiju sabalansētas plūsmas radīšanā.

Taidzi var apgūt regulārajās iknedēļas nodarbībās (taidzi ievadkurss, pamatkurss) tad, kad nodarbības uzsāk jauna grupa vai dienas semināru formā sestdienās reizi mēnesī.
Ja darbadienu vakaros vai rītos nav iespējams apmeklēt nodarbības, tad pašlaik ir iespēja apgūt taidzi no pašiem pamatiem arī dienas semināru formā nedēļas nogalēs.
Kad Taidzi senās garās Jan stila 108+ sekvences 3 daļas apgūtas – nodarbībās vai semināru formā- tad ir iespēja apmeklēt Taidzi regulāro nodarbību grupu ar priekšzināšanām un nostiprināt, papildināt un padziļināt savas zināšanas, turpinot praktizēt taidzi.

Ceturtdienās, 19:30-21:00 no 06.02 | iesācējiem
Piektdienās, 16:00 | ar priekšzināšanām
Dienas seminārs 21.12.19 | Apzināta Jaunā gada nodomu radīšana un izjušana ar UCL® Taidzi vingrinājumu palīdzību
Dienas semināri:
01.02, 10:00-18:00 | Jan stila taidzi senā garā 108+ sekvence- 1.daļa
29.02. un 07.03, 10:00-18:00 | Jan stila taidzi senā garā 108+ sekvence- 1.daļa

Taidzi grupu nodarbības.
Detalizētāka un precīzāka informācija rodama taidzi.lv

Taidzi semināri.
Detalizētāka un precīzāka informācija- taidzi.lv

* – UCL- Universal Calibration Lattice / Universālais kalibrēšanas režģis.
UCL taidzi ir vienkāršu vingrinājumu komplekss, kas ir balstīts uz taidzi kustību vingrojumiem apvienojumā ar izpratni par cilvēka smalko enerģētisko ķermeni.
Regulāri veicot šos vingrojumus, samērā ātri parādās pirmie efekti, kas izpaužas kā lielāka miera izjūta, skaidrāka sevis un apkārtējo notikumu apzināšanās, kas palīdz uzlabot ikdienas dzīves kvalitāti.

Pasniedz
Evita Kristapsone atklāja taidzi kustību burvību papildinot jau Latvijā uzsāktās ķīniešu valodas un kultūras studijas Taivānā pirms vairāk kā 20 gadiem, kopš 2009. gada kopā ar savu dzīvebiedru  Jāni abi arī ir Dzīvā Dao taidzi, UCL taidzi  un EMF balansēšanas tehnikas sertificēti praktizētāji, kopā praktizē un māca taidzi, meditāciju un citas sevis pilnveidošanas tehnikas. Vairāk kā pirms 14 gadiem abi iepazinās Krija jogas nodarbībās un kopš tā laika ir dzīvesbiedri, kas savus sapņus cenšās piepildīt dzīvē, kā piemēram, kopā ir apceļojuši pasauli

Vieta
I-DEJAS MĀJA, Rīgā, Lāčplēša ielā 60, 2.stāvā
Karte vieglākai atrašanai

Valoda
latviešu, ja nepieciešams, tiek pielietota arī krievu un angļu valoda

Dalībnieki
Jebkurš cilvēks, kam interesē strādāt ar sevi, izmantojot kustības un sevis apzināšanos

Dalība
Abonements 4 reizēm (1 mēnesim) : 45€ | atsevišķa nodarbība 15€ | ģimenes locekļiem (bērniem, pusaudžiem, ja nāk kopā ar kādu no vecākiem) dalība 25€

Līdzi
ērts apģērbs, zeķītes (ziemas laikā- siltās zeķītes, kas neslīd)

Starp citu…
Evita pasniedz taidzi deju ar vēdekli un UCL arī privāti