I-DEJAS MĀJA REALIZĒ MĀKSLAS PROJEKTU JAUNIEŠIEM
EEZ grantu programmas ietvaros, Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas – Eiropas ekonomikas zonas valstu līdzfinansētajā programmā „Vietējā attīstība, nabadzības mazināšana un kultūras sadarbība” atklātajā konkursā “Atbalsts profesionālās mākslas un kultūras produktu radīšanai bērnu un jauniešu auditorijai” pieteicām projektu
>> “Mākslas aktīvisms: Līdzinieki – LĪDZDALĪBAS MĀKSLAS IZSTĀDE & INTERAKTĪVA IZRĀDE”.

I-DEJAS MĀJA realizē mākslas aktīvisma projektu <> sadarbībā ar teātra kompāniju K:13 SCENEKUNST no Norvēģijas

2022. gadā biedrība I-DEJAS MĀJA sadarbībā ar Norvēģijas teātri K:13 SCENEKUNST no Bergenas, veido mākslas projektu jauniešiem. No 18. – 19. februārim teātra kompānija K:13 ierodas Rīgā uz pirmo tikšanos un radošo darbnīcu. 18. februārī, plkst. 19:00 Ģertrūdes ielas teātrī notiks projekta idejas prezentācija un K:13 interaktīvā izrāde “Romeo un Džuljeta”. Pēc izrādes skatītāji aicināti uz tikšanos ar projekta komandu. Kuratore Sanita Duka iepazīstinās ar radošo ieceri un norvēģu māksliniecisko komandu – Jorunu Lullau (Jorunn Sofie Lullau), Šteineru Torsenu (Steinar Thorsen), Šarloti Fobergu-Juhansenu (Charlotte Faaberg-Johansen) –, kuri pastāstīs par savu pieredzi un interaktīvā teātra formām.

Mākslas projekts jauniešiem

Biedrība I-DEJAS MĀJA realizē projektu ar Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta 2014. – 2021.gada perioda programmas „Vietējā attīstība, nabadzības mazināšana un kultūras sadarbība” atklātā konkursā „Atbalsts profesionālās mākslas un kultūras produktu radīšanai bērnu un jauniešu auditorijai” gūto atbalstu 107 tūkstošu eiro apjomā. Strādājam kopā zaļai, konkurētspējīgai un iekļaujošai Eiropai!