Spēka joga

otrdienās un ceturtdienās, 19:00-20:30
Katrā no mums
mīt dižens spēks,
vajag tikai to atklāt un
iemācīties to kontrolēt
Kontakti, pieteikšanās:
spekajoga@i-deja.lv

SPĒKA JOGA

ir jauna un zinātniski pārbaudīta sistēma, kura speciāli piemērota mūsdienu rietumu cilvēku mērķu sasniegšanai. Tās nozīmīga atšķirība no klasiskās Jogas ir temps, pozas ātri nomaina viena otru. Rezultātā nodarbība ir interesanta un dinamiska. Tāpēc šāda Joga ir piemērota cilvēkiem, kuri grib kļūt veselīgi un nokristies svarā.

Fiziskajā ziņā nodarbība izceļas ar daudzveidību un ļauj pilnvērtīgi attīstīt – spēku, izturību, lokanību un balansu. Pateicoties daudzveidīgajai vingrojumu un pozu sistēmai ir iespējams labi nostiprināt visus ķermeņa muskuļus.

Spēka Jogu unikālu padara tas, ka pozas mākslinieciski un plūstoši pāriet viena otrā, līdzīgi kā dejā. Rezultātā prāts ieiet plūsmas stāvoklī un pieslēdzas radošā domāšana. Tāpēc pēc nodarbības viegli izdodas gan risināt dzīves izaicinājumus, gan prāts ir mierīgs un fokusēts.

Spēka Joga ir orientēta uz reālu un izmērāmu progresu, nevis uz abstraktiem labumiem. Šāda pieeja droši garantē jaunus rezultātus. Šajā ziņā vislabāk palīdz roku balansi, kas ļauj pacelt citā līmenī ķermeni, kā arī pilnveidot mērķtiecību un rakstura spēku. Tāpēc šādas nodarbības patiks cilvēkiem, kuri grib izaicinājumus un galvenais- jaunus redzamus rezultātus.

Spēka Jogas mērķis ir attīstīt pēc iespējas lielāku kontroli pār ķermeni un prātu. Pateicoties speciāliem vingrojumiem, mēs iemācamies labāk pārvaldīt savas emocijas, domas un ķermeni. Tāpēc Spēka Joga palīdzēs Tev atklāt un izmantot savu slēpto potenciālu, kā arī kļūt fiziski un garīgi skaistākam

.

Pateicoties šiem treniņiem, Jūs varēsiet:

Pagarināt mūžu – normalizēt asinsspiedienu un asins cirkulāciju.

  • palēnināt novecošanos – nodrošināt toksīnu izdalīšanos un vielmaiņas uzlabošanu
  • uzlabot veselību – attīstīt mugurkaula lokanību un muskuļu elastību
  • iegūt skaistu, spēcīgu un lokanu ķermeni
  • nomierināt nervu sistēmu un atbrīvoties no stresa
  • iemācīties gūt vairāk enerģijas un pozitīvas emocijas

.

Video:

Sanda paraugdemonstrējumi Latvijas Sporta Jogas Federācijas

“Ziemas Kauss” 2016.gada sacensībās

Video:

Sanda uzstāšanās talantu konkursā “Big Show”

Pasniedz

Sandis Inzelbergs: “Mans moto – mīlestība uz to, ko Tu dari, ir visdrošākā garantija, ka Tev dzīvē viegli izdosies sasniegt jaunus rezultātus.”

Joga nav treniņi, bet dzīves stils. Tas ir tas, kā es elpoju, kā kustos, kā domāju un rīkojos. Joga ir metode kā sasniegt kontroli pār savu fizisko un garīgo būtību.

Kā trenerim, mans galvenais mērķis ir palīdzēt cilvēkiem atklāt savas potenciālās spējas, iedvesmot un veicināt šo spēju attīstīšanu.

Pieredze Spēka Jogas, Intensīvās Jogas, Fit Ball nodarbību un privāto treniņu vadīšanā krāta kopš 2010.gada, iegūts Latvijas Sporta Jogas Federācijas tiesneša sertifikāts, Sporta Speciālista C kvalifikācija.

Filosofijas bakalaurs  2003–2007

                     .

Vieta
I-DEJAS MĀJA, Rīgā, Lāčplēša ielā 60, 2.stāvā
Karte vieglākai atrašanai

Valodas
Latviešu valoda. Nepieciešamības gadījumā arī krievu un angļu valoda

Dalībnieki
Spēka Joga ir primāri tendēta uz cilvēkiem, kas jau ir diezgan labā formā un grib pacelt sevi jaunā līmenī. Nodarbības domātas tiem, kas grib sevi izaicināt, attīstīt pacietību un rakstura spēku

Dalība
viena nodarbība: 6€