Par mums

Dejas un personības kultūras centrs „I-DEJAS MĀJA” ir profesionālu pasniedzēju apvienība, kur zem viena jumta notiek dažādas dejas nodarbības, personības izaugsmes semināri, nometnes, kā arī organizēti publiski pasākumi, kas to rada par Rīgas radošo teritoriju.
I-DEJAS MĀJAS pasniedzēji ir radošas, enerģiskas, uzņēmīgas personības, kas mīl savu deju, savu semināru tēmas un ar sirdi un dvēseli pasniedz tās citiem- vienkārši cilvēkiem, kas vēlas dejot, attīstīt un izzināt sevi. Nav jābūt speciāli sagatavotam, lai iekļautos mūsu piedāvātajās nodarbībās- nāciet, izmēģiniet un baudiet sevi radošā kustībā, radošā vidē!

Inese Ločmele, I-DEJAS MĀJAS dibinātāja


KONTAKTI
saimnieks, Kristaps | info@i-deja.lv | 26563156

REKVIZĪTI
biedrības nosaukums: I-DEJAS MĀJA
reģistrācijas nr.: 40008152105
konta nr.: LV86HABA0551027512907
bankas kods: HABALV22
adrese: Lāčplēša iela 60, Rīga, LV-1011, Latvija
valdes priekšsēdētājs: Kristaps Dzenis
darbojas: uz statūtu pamata


Mēs pastāvam jau no 2009.gada 5.janvāra.
Ieskatieties vēstures notikumos, ko esam sadarījuši līdz šim


Vakances

Pasniedz I-DEJAS MĀJĀ!

dejas un personības kultūras centrs I-DEJAS MĀJA ir atvērts radošiem, enerģiskiem, uzņēmīgiem, cilvēciskiem un apburošiem PASNIEDZĒJIEM, kas mīl savu deju vai savu semināru tēmas un ar sirdi un dvēseli pasniedz tās citiem.
I-DEJAS MĀJĀ zem viena jumta dažādas nodarbības pasniedz vairāk ap 20 dažādu pasniedzēju. Viņus koordinē un atbalsta I-DEJAS MĀJAS saimnieks, bet vispār viss notiek patstāvīgi.
Sadarbības princips ir balstīts uz I-DEJAS MĀJAS telpu nomu, bet regulārajiem pasniedzējiem- biedrības ‘I-DEJAS MĀJA’ biedriem:

  • piepalīdzam arī nodarbību producēšanas, reklamēšanas, mārketinga jomā,
  • aktīvajiem biedriem- bonusi,
  • sniedz plašākas iespējas popularizēt savas nodarbības, kā arī piedalīties dažādos pasākumos

I-DEJAS MĀJAS princips: vienkāršība un profesionalitāte mājīgās telpās.
I-DEJAS MĀJAS pasniedzēju sadarbības princips: sinerģija vs konkurencei

Sakop I-DEJAS MĀJU!

I-DEJAS MĀJAI ik pa laikam nepieciešama arī palīdzība TELPU SAKOPŠANĀ
Darbiņš
uz apmēram 3h vienu vai divas reizes nedēļā:
pirmdienās un/vai trešdienās līdz 15:00 vai, ja ērtāk un iespējams- otrdienu un/vai svētdienu vakaros, sākot no ~ plkst.21 (svētdien- jebkurā laikā)
Apjoms
I-DEJAS MĀJAS platība ir 249kvm, bet lielākā daļa no tā aizņem deju zāles, kuru visu sakopšana ir ~20min jautājums; lielākais laika ieguldījums ir pārējās telpās, kas aizņem ~1/3 no visas platības
Sadarbības modelis
par vienu sakopšanas reizi krājam 10€, kas mēneša beigās sasummējas dāvanu kartē, ko var izmantot I-DEJAS MĀJAS jebkurās nodarbībās / semināros / pasākumos trīs mēnešu laikā. Par nodarbībām iespējams uzzināt, ieskatoties te: Dejas nodarbības | semināri personībai | radošās nodarbības bērniem
I-DEJAS MĀJAI svarīgi
lai Tev sakopšana jau pašā saknē vnk patiktu, jo tas, kurš kopj telpas, ienes tur savu atmosfēru. Mums tā ir jauka un gribas, lai jaukums tik’ vairotos;)

I-DEJAS MĀJAS saimnieku kontakti: info@i-deja.lv