Taidzi deja ar vēdekli

Lēna, plūstoša un nomierinoša,
strauja un uzlādējoša.
Brīvība un lidojums,
sapnis un spārni.

Kontakti, pieteikšanās
Evita Kristapsone | evita@taidzi.lv | 29212599

TAIDZI DEJA AR VĒDEKLI
lēna, plūstoša un nomierinoša, strauja un uzlādējoša. Tā ir brīvība un lidojums, sapnis un spārni.
Arī ļoti sena māksla, kā strādāt ar enerģiju.
Darbošanās ar vēdekli ir cieši saistīta ar seno zinātni par 5 elementiem, dzīvības spēka Ci līdzsvarošanu un enerģiju maiņas ritmiem, paverot jaunus apvāršņus cilvēka garīgās izaugsmes ceļā.
Taidzi deju ar vēdekli sākam apgūt pēc taidzi pamatzināšanu apgūšanas.
Darbošanās ar taidzi “instrumentiem” (vēdeklis, zobens, u.c.) padziļina jau iepriekš apgūtās kustības, ļauj intensīvāk sajust enerģiju kustību gan sevī, gan pasaulē. Kustības ar vēdekli ir plašākas kā jau iepriekš apgūtajās pamat-kustību sekvencēs. Tās ir atkal kā jauns izaicinājumu līmenis mūsu kustību koordinācijas attīstīšanai- sinhronizējot ķermeņa kustību ar vienlaicīgu vēdekļa kustību.
Var vēdekļa kustību sekvences studēt arī vienlaicīgi ar “tikai roku” sekvencēm, tomēr sākumā būtu jāapgūst nelieli taidzi pamati (tas iespējams gan regulārajās nodarbībās, gan dienas semināros sestdienās- ieskatieties Taidzi nodarbību aprakstā)

Pasniedz
Evita Kristapsone atklāja taidzi kustību burvību papildinot jau Latvijā uzsāktās ķīniešu valodas un kultūras studijas Taivānā pirms vairāk kā 20 gadiem, kopš 2009. gada kopā ar savu dzīvebiedru  Jāni abi arī ir Dzīvā Dao taidzi, UCL taidzi  un EMF balansēšanas tehnikas sertificēti praktizētāji, kopā praktizē un māca taidzi, meditāciju un citas sevis pilnveidošanas tehnikas. Vairāk kā pirms 14 gadiem abi iepazinās Krija jogas nodarbībās un kopš tā laika ir dzīvesbiedri, kas savus sapņus cenšās piepildīt dzīvē, kā piemēram, kopā ir apceļojuši pasauli

Valoda
latviešu, ja nepieciešams, tiek pielietota arī krievu un angļu valoda

Dalībnieki
Jebkurš cilvēks, kam interesē strādāt ar sevi, izmantojot kustības un sevis apzināšanos. Taidzi deju ar vēdekli sākam apgūt pēc taidzi pamatzināšanu apgūšanas

Līdzi
ērts apģērbs, zeķītes (ziemas laikā- siltās zeķītes, kas neslīd) vai viegli apavi nodarbībām zālē

Starp citu…
Evita pasniedz taidzi un UCL arī privāti

1 Comment

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *