Latin Jazz

Vieglums, grācija, pārliecība,
mīlestība pret savu ķermeni un iekšējo es
Kontakti, pieteikšanās:
Laura Ivanova | ivanova.laura@inbox.lv | 22057250

LATIN JAZZ

ir Latīņu deju soļu emocionāls un enerģisks savienojums, kas iekļauj sevī dažādus deju stilus – salsa, bachata, samba, cha-cha, kizomba, rhumba un citus. Jums nav vajadzīgs partneris – jūs dejojat solo. Tas viss atspoguļojas soļu virknējumā (footwork), ķermeņa plastiskumā (body movement) un aizraujošās deju kombinācijās.
Labu dejotāju raksturo vieglums, kustību amplitūda, grācija un stāja, tas viss tiek panākts intensīvu treniņu laikā. Tieši tādēļ nodarbībās sāksim visu pakāpeniski līdz sasniegsim vēlamo rezultātu – vieglumu, grāciju, pārliecību, gan arī fizisko piepūli, lokanību un mīlestību pret savu ķermeni un iekšējo es.

www.bailarico.com | facebook.com/BailaRicoSocial

Video iedvesmai:
Bachata Latin dance Fusion Lady styling
Latin Jazz dance show

.

Pasniedz
Laura Ivanova, horeogrāfe, dejotāja un sociālo deju pasniedzēja.
Laura ir aizrautīga dejotāja, deju instruktore un vadītāja deju studijā ‘Bailarico‘, ir strādājusi un pasniegusi Eiropā un Amerikā, filmējusies kino. Kā horeogrāfe ir piedalījusies dažādos projektos televīzijā un teātrī.
Laura ir daudzu latīņu deju konkursu laureāte. Ar saviem priekšnesumiem ir priecējusi korporatīvo un privāto pasākumu viesus. Viņas dejas ir enerģiskas, emocionālas un aizraujošas, atšķiras ar savu stilu.
Laura ir absolvējusi Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmiju, profesionālā augstākās izglītības programmu „Deju un ritmikas skolotājs” un ieguvusi „Profesionālo bakalaura grādu izglītībā un deju un ritmikas skolotāja kvalifikāciju” un maģistra grādu “Dejas padagoģijā”.
Laura apguvusi dažādus deju stilus – latīņamerikas dejas, Argentīnas tango, afro, džezu, moderno un klasisko deju, house, street-dance utt.. Patstāvīgi turpina sevi pilnveidot, apmeklējot dažādus kursus, seminārus, deju meistarklases visā pasaulē

.

Vieta
dejas un personības kultūras centrs I-DEJAS MĀJA, Lāčplēša ielā 60, 2.stāvā | karte

Valodas

latviešu | ja nepieciešams, tiek pielietota arī angļu un krievu valoda

Dalībnieki

Latin Jazz Fusion nodarbības galvenais mērķis ir attīstīt plastiskumu, muzikalitāti un brīvību dejā, tādēļ ikviens gribētājs varēs atrast kaut ko noderīgu tieši sev. Galvenais, lai cilvēks vēlētos mācīties un sevi pilnveidot. Iepriekšēja fiziskā sagatavotība nav nepieciešama. Tiek aicināti visi interesenti no 12 gadu vecuma!

Līdzi
ērts apģērbs, kājās zeķītes vai basas kājas
Dalība
Vienas nodarbības cena 10€ | abonements 5 reizēm: 40€ (derīgs 3 mēnešus)

.

Starp citu…

Laura pasniedz arī Bachata Lady Styling grupas nodarbības, kā arī- privāti: bachata, kizomba, zumba. Privātstundas maksa: 30€/h

.