Ķermeņa modelēšana sievišķīgā dejā

Pirmdienās, trešdienās, piektdienās, 9:30-10:30
Rīta rosme sievietēm tvirtam, skaistam un plastiskam ķermenim.
Vingrosim, stiepsimies un kopā veidosim savus ķermeņus pievilcīgus.
Paralēli apgūsim pa kādam seksīgam deju solim
Kontakti, pieteikšanās:
Olga Silakaktiņa | olga@sapnuosta.lv | 28464431

ĶERMEŅA MODELĒŠANA SIEVIŠĶĪGĀ DEJĀ

šo nodarbību rezultātā Jūs iegūsiet skaistu, lokanu ķermeni, Jūsu kustības kļūs daudz plastiskākas un stāja graciozi skaista. Kā blakus efekts, neizbēgami, ir labs garastāvoklis un patīkama pašsajūta un, protams, gandarījums par paveikto!
.
Nodarbību gaitā mēs stiprināsim mūsus muskuļus. To darīsim, apvienojot tradicionālos fiziskos vingrinājumus ar dejas elementiem, lai maksimāli aptvertu visas muskuļu grupas. Ķermeņa plastikas uzlabošanai izmantosim elementus no Strip plastikas dejām, kas padarīs mūsu kustības graciozākas un uzlabos stāju. Protams arī daudz stiepsimies, jo tas ir skaista ķermeņa viens no pamatelementiem

Pasniedz
Olga Silakaktiņa: “Mīlu dejot un daru to kopš bērnības:) Pēdējos 5 gadus aktīvi nodarbojos ar Strip plastiku, klāt pievienojot Strečingu un jogu. Lai saprastu, kā tas viss atsaucas uz jaunības saglabāšanu, papildus apguvu vēl Sejas fitnesu. Apvienojot iepriekšgūtās pieredzes un zināšanas, izveidoju programmu ‘Ķermeņa modelēšana’, pēc principa: muskuļu tonuss+stiepšanās=skaists ķermenis, ar anti age efektu un labu pašsajūtu bonusā!”

sievietessapnis.com

Dalībnieces
Nodarbības paredzētas sievietēm 18+. Vidējais dalībnieču vecums ir 25-45 g. 
Iepriekšējai pieredzei vai fiziskai sagatavotībai nav nozīmes!

Dalība
Viena nodarbība 12€ | abonements mēnesim (12 nodarbības) 90€

Līdzi
Ērts, pieguļošs apģērbs; ja priekšroku dodam kam seksīgam, tas tikai uz labu!:) Obligāti ir nepieciešami ceļu sargi (tā saucamie volejbola ceļu sargi, polsterētie, mīkstie). Un pats galvenais ir kurpes uz augstiem papēžiem, jo tās ir mūsu kedas!:)

Valodas
Latviešu, krievu, ar iespēju pasniegt arī angliski

Starp citu…
Olga pasniedz arī privāti, 30€/h