Basic Somatic Training

Šīs būs divas dienas, kuras piepildīsi ar deju, kustību kā arī sajutīsi savu ķermeni Dieter Rehberg vadībā.

Darbnīcas mērķis ir palīdzēt Tev atklāt Somatikas pasauli un apzinātas kustības pieeju savam ķermenim, Tev būs iespēja apzināties cik patīkami ir sajust savu ķermeni apzinātā un draudzīgā veidā. Tā ir vienreizēja iespēja pieredzēt personīgo attīstību caur pieskārienu, kustību un prāta praksēm kā arī apzināties un atrast ķermenim draudzīgu ceļu uz veselību, laimi un brīvību.

Dieter Rehber pastāstīs arī par apmācību treneriem un interesentiem “Basic Somatic Training”, kas notiks Rīgā no 2020. gada 29. maija (170 st.) Vairāk informācijas par apmācībām var atrast te: https://www.somatic-training.com/riga–latvia.html.

Apmācības un metodes izstādātājs ir Dieter Rehberg un kā pats Dieters stāsta, viņa metode ir veidota kā somatikas dialogs, kur mēs jautājam un saņemam atbildi no sava ķermeņa, mēs iemācāmies saklausīt un sajust to, ko mums ķermenis vēlas pateikt, kas tam ir svarīgs. Mēs kļūstam labākie draugi savam ķermenim un spējam sajust savas robežas un veidot savu īpašo identitāti, kas ir unikāla katram cilvēkam. Mēs esam īpaši! Un tas ir interesanti un jautri – sadzirdēt sevi patiesībā. 

Kur: “I-DEJAS MĀJA”, Riga, Lāčplēša iela 60, 2. stāvs

Kad: 21.un 22. martā, 2020, abas dienas no 10:00 līdz 18:00 ar pusdienu pauzi
Dalība: 150 EUR ( 90 Eur, reģistrējoties līdz 1.03.  )

Piesakies te: https://docs.google.com/forms/d/1NfB9C1VbIlCwacSjgFOitQwQiZ7h35D3kV-WJIaCjt4
Lai noskaidrotu vairāk par apmācībām raksti vai zvani Janai +371 26558085 (arī WhatsApp) vai e-pasta jana.briede@gmail.com

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *