Deja bērniem (7-12 g.)

Pirmdienas, ceturtdienas, 18:00-19:00
Šīs nebūs dejas parastās, kad skolotāja stāv klases priekšā un māca bērniem sevi atkārtot, perfekti kopētāji būs vienmēr un miljons. Pasniedzēju Katrīnu interesē ar dejas un kustības palīdzību veicināt bērnos radošumu un pašpārliecinātību. Lai izaug par rīcībspējīgiem, fleksibliem, drosmīgiem cilvēkiem, kas izglābs pasauli!
P.S. Protams, ar manu starpniecību 😉
P.S. Man ir savs humors
Kontakti, pieteikšanās:
Katrīna Albuže | katrina.albuze@gmail.com | 26484949

DEJA BĒRNIEM
Miksēsim laikmetīgās dejas principus, improvizāciju, kontaktimprovizāciju, improvizācijas teātri, vēl šur tur pa kaktiem sagrābstītas rozīnes un manas pašas jaunrades. Neaizmirsīsim arī par iesildīšanos, atsildīšanos, fiziskajiem treniņiem, stiepšanos un skaidrojumiem kāpēc tas ir jādara. Būsim gan radoši aktīvi, gan fiziski veseli.
Man ir šāds talants – man ir liela bagāža, kas vienmēr ir ar mani un ienākot zālē es nojaušu, kādā virzienā šodien strādāsim, es nezinu nodarbību no A līdz Z un man tas nav jāzina, es jūtu grupas noskaņojumu un izrietot no tā, veru savu čemodānu vaļā un lieku lietā to, kas viņiem šajā telpā un laikā nepieciešams. Man ir laba pieredze (laba ietver visu!) ar dažāda vecuma bērniem deju studijās, bērnu dārzos, dejojošiem, dziedošiem bērniem un arī pieaugušajiem un šī ir labākā recepte, kas strādā visiem – mana spēja just un improvizēt un tam visam ir saturs! Tas par mani, tagad par to, ko darīsim.
Mana jaunā devīze ir – strādāju bērniem nevis vecākiem! Tas nozīmē, ka šis ir ilglaicīgāks projekts un iespējams kādu Z -svētku koncertu izlaidīsim, mēs nedarīsim lietas tikai tāpēc, ka tā pieņemts vai tāpēc, ka jūs gribas aplaudēt, ideālajā gadījumā jūs pārmaiņas sāksiet just jau mājas dzīvē. Kad gribēsim sniegt kādu priekšnesumu, tad mēs kopā arī to radīsim no A līdz Z jeb no ielūgumiem līdz paklonam, katrs uzņemsimies atbildību un sevi ieguldīs, cik katrs spēs. Šeit nemērīs visus pēc vienas auklas, kādam mērķa sasniegums būs uzņemties iniciatīvu un saņemt visu uzmanību uz sevi, kādam iekļauties grupā, kādam skolā pateikt to, ko viņš domā. Te neliks atzīmes par padarīto, jo tas veicina konkurenci un darbošanos nevis prieka, bet atzīmju un ar vecākiem noslēgto telefonu darījumu labad. Šī būs vieta, kur justies brīvi, uzdrīkstēties darīt, realizēt idejas, eksperimentēt, drīkstēs kļūdīties! Un drīkstēt kļūdīties ir viens no galvenajiem, jo tā var atklāt jaunas lietas!
Audzināšu nevis patērētāju, bet izgudrotāju paaudzi!
Welcome!
P.S. Un, ja kāds vecāks no šī apraksta nobijās, tad dodiet ziņu, noorganizēšu grupu arī lielajiem!

Pasniedz
Katrīna Albuže. Esmu laikmetīgās dejas horeogrāfe, dejotāja un dejas pasniedzēja.
Šogad nominēta Spēlmaņu nakts balvām Gada kustību mākslinieks par horeogrāfiju izrādē Neiekostais elkonis un Sasniegums laikmetīgajā dejā par horeogrāfiju izrādē Eksperiments ar apskāvienu, sadarbībā ar horeogrāfiem A.Putniņu un M.Opeltu.

Man ļoti patīk strādāt ar aktieriem, jo to var darīt nenogurstoši ilgi un radoši, man ļoti patīk strādāt ar profesionāliem dejotājiem, jo viņi mani saprot no pusvārda un var izpildīt to, ko es varu tikai izstāstīt, man ļoti patīk strādāt ar pieaugušajiem, jo viņiem dejojot acis spīd, man ļoti patīk strādāt ar pusaudžiem, jo jāatrod valoda kādā runā abas puses, man ļoti patīk strādāt ar bērniem, jo viņi ir brīnumu pilni un pārsteidz mani ļoti!

Oficiālā izglītība:
2007-2011 Latvijas Kultūras akadēmija, Laikmetīgās dejas horeogrāfija
2005-2007 Latvijas Kultūras koledža, Dejas kolektīva vadītāja
Pluss daudz un dažāda pasniegšanas pieredze 6 gadu garumā!
Ja gribas ko vairāk zināt par mani jājautā Google vai man! 🙂

Vieta
I-DEJAS MĀJA, Rīgā, Lāčplēša ielā 60, 2.stāvā
Karte vieglākai atrašanai

Valodas
Latviešu, krievu, angļu

Dalībnieki
Vecums 7-12 gadi. Ja bērns ir ārpus šī vecuma uz vienu vai otru pusi, bet pēc apraksta izklausās, ka varētu būt viņai/am tieši laikā, droši ņemsim bariņā, vecums ir relatīvs!
Nodarbībās var iekļauties jebkurā laikā

Līdzi
Ērts apģērbs, garās bikses, kājās zeķes

Dalība
Viena nodarbība: 7€
abonements 4 reizēm (izmantojams 6 nodarbību laikposmā): 25€
abonements 8 reizēm (izmantojams 10 nodarbību laikposmā): 40€

Katrīna pasniedz arī Kontaktimprovizāciju ģimenēm,
kā arī privāti- laikmetīgo deju, improvizāciju, kontaktimprovizāciju un veido horeogrāfijas.
Sazinies– katrina.albuze@gmail.com, 26484949